Seznam přihlášených účastníků

Id Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Město Tým Kategorie zaplaceno
120 Jan Šplíchal muž 1998 Hradec Králové HSK Cycling team Muzi I. Ano
121 Tomáš Ševců muž 1997 HSK cycling team Muzi I. Ano
122 Tomáš Hájek muž 1974 Hradec Králové Muži II. ano
123 Petr Černohlávek muž 1966 Praskačka Atelier Petrlenka muži III. Ano
125 Michal Kopecký muž 1977 Podůlšany Bemaniax Madbike Muži II. Ne
126 Ondře Hladík muž 1976 Bikerespect Muži II. Ano
127 Katarína Krajňáková žena 1981 bikepoint.sk ženy I. Ne
128 Jaruch Lecnar muž 1983 Velké Petrovice Pítrs bikes Muzi I. Ne
129 Pavel Vondrouš muž 1974 Holice CYKLO PROFI Muži II. Ne
130 Martin Splítek muž 1988 Hradec Kralove HSK Cycling team Muzi I. Ano
131 Michal Dušek muž 1970 Pardubice ŽIVANICE Muži II. Ano
132 Roman Šťastný muž 1979 Hradec Králové Rock Machine-Cyklomax Muzi I. Ano
133 Pavel Vik muž 1981 Hradec Králové Muzi I. Ne
134 Jakub Svoboda muž 1990 Hradec Králové YOGI Racing Team Ostrava Muzi I. Ne
135 Lukáš Tříska muž 1977 Hradec Králové BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Muži II. Ne
136 Karel Panuš muž 1974 Choteč Symbio+ BMC Muži II. Ne
137 Petra Panušová žena 1975 Choteč Symbio+ BMC Muži II. Ne
138 Zdeněk Pustějovský muž 1971 Pardubice Muži II. Ne
139 Zdeněk Pustějovský muž 1971 Pardubice Muži II. Ano
140 Lukáš Čáp muž 1985 HSK cycling team Muzi I. Ano
141 Jan Truhlář muž 1977 Police nad Metují HSK cycling team Muži II. Ano
142 Milan Dvorak muž 1977 Městec Králové Muži II. Ne
143 Petr Pospíšil muž 1979 Brandýs nad Orlicí Rockmachine cyklomax Muzi I. Ne
144 Tomáš Vosátka muž 1982 Hradec Králové RockMachine - Cyklomax Muzi I. Ano
145 Jan Fulka muž 1988 GIANT Pítrs bikes Muzi I. Ano
146 Petra Krtičková žena 4.3.1986 Hronov HSK cycling team ženy I. Ano
147 vlada vanek muž 1983 Hradec Králové HSK Cycling Team Muzi I. Ano
148 Vladimír LEDERER muž 1962 Pardubice Cyklo RD Pardubice muži III. Ano
149 Anna Apolínová žena 2002 Plzeň ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS CYCLING TEAM junioři Ano
150 Jiří Apolín muž 1973 Plzeň Muži II. Ano
151 Jan Malíř muž 1980 Hradec Králové GHOST Team Muzi I. Ano
152 Roman Šinkovský muž 1976 Hradec Králové HSK cycling team Muži II. Ano
153 Ondřej Zámečník muž 1979 Hradec Králové Šumík team Muzi I. Ano
154 Vladimír Hruška muž 1979 Hradec Králové Grog Mašín Muzi I. Ano
155 Tomáš Brendl muž 1986 Hradec Králové VELOCENTRUM - STRATOS AUTO Muzi I. Ne
156 Natálie Hanušová žena 2000 Žďárky Pítrs bikes junioři Ne
157 Leopold Spáčil muž 1959 Letovice NOVATOP LAPIERRE muži III. Ne
158 Lukáš Kopecký muž 1978 Brandýs nad Orlicí HartmanCZ Muzi I. Ne
159 Jiří Míl muž 1966 Hradec Králové BMC SKIBIKECENTRUM.CZ muži III. Ano
160 Aleš Kestler muž 1981 Žamberk Yogi racing Ostrava Muzi I. Ne
161 Jan Thér muž 15.2 1999 Suchý Důl Giant Pítrs bikes junioři Ne
162 Lukáš Drejsl muž 1986 Velké Petrovice 25 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ Muzi I. Ne
163 Jan Šváb muž 1991 Frýdlant Greyhound Racing Team Muzi I. Ne
164 Richard Koreček muž 1976 HK Nepasický cyklo team Muži II. Ano
165 Richard Koreček muž 1976 HK Nepasický cyklo team Muži II. Ne
166 Jan Hruška muž 4.2.1975 Hradec Králové GHOST Team Muži II. Ne
167 Petr Adámek muž 1993 Apache LOKO Trutnov Muzi I. Ne
168 Lukáš Bukovský muž 1977 Hradec Králové RockMachine-Cyklomax Muži II. Ano
169 Martina Marešová žena 1995 Krupka Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem ženy I. Ano
170 Petr Sulzbacher muž 1975 Police nad Metují GIANT Pítrs bikes Muži II. Ne

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček