Seznam přihlášených účastníků

Id Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Město Tým Kategorie zaplaceno
177 Jan Šplíchal muž 1998 HSK cycling team 20km - Muži 23 let Ne
178 Vaclav Jaroš muž 2000 HRADEC KRALOVE author elkev junioři40km Ne
179 Daniela Hilscherová žena 2001 Police nad Metují 20km-Juniorky 15 - 18 let Ne
180 Roman Šťastný muž 1979 Hradec Králové Rock Mahine-Cyklomax Muzi I.- 40km Ne
181 Tomáš Ševců muž 1997 Police nad Metují HSK - cycling team Muzi I.- 40km Ne
182 Vendula Pekárková žena 1983 Janské Lázně ženy I. - 40km Ne
183 Martin Splítek muž 1988 Hradec Králové HSK-cycling team Muzi I.- 40km Ne
184 Karolina Bergerová žena 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L ženy I. - 40km Ne
185 Eliška Běloušková žena 1994 Pardubice GHOST Team ženy I. - 40km Ano
186 Jan Šváb muž 1991 Mnichovo Hradiště Greyhound Racing Team 20km - muži nad 23 let Ano
187 Daniel Pinkas muž 2001 Dolní Roveň CYKLO-SKI klub Polička junioři40km Ano
188 Vojtěch Zeman muž 1985 Pardubice GHOST Team Muzi I.- 40km Ano
189 Karel Poláček muž 28.7.1994 Hradec Králové Greyhound Racing Team 20km - muži nad 23 let Ne
191 Tomáš Hynčík muž 1994 Hradec Králové Greyhound Racing Team 20km - muži nad 23 let Ne
192 Milan Jakubec muž 1981 Hradec Králové Giant Pitrsbikes Muzi I.- 40km Ne
194 Karel Poláček muž 28.7.1994 Hradec Králové Greyhound Racing Team 20km - muži nad 23 let Ne
195 Pavel VIK muž 1981 Opatovice nad Labem Muzi I.- 40km Ne
196 Jakub Meduna muž 1997 Chrudim MTB Chrudim Muzi I.- 40km Ne
197 Jan Truhlář muž 1977 Police nad Metují HSK cycling team Muži II. - 40km Ne
198 Štěpán Plodek muž 1977 Třebechovice pod Orebem ENVICONS Muži II. - 40km Ne
199 Lukáš Čáp muž 1984 Police nad Metují HSK cycling team Muzi I.- 40km Ne
200 Michal Kopecký muž 1977 Podůlšany Bemaniax Muži II. - 40km Ano
201 Michal Moravec muž 19.6.1980 Hradec Králové GHOST Team 20km - muži nad 23 let Ne
202 Jaroslav Fišer muž 1972 Hradec Králové Regio auto HK 20km - muži nad 23 let Ne
203 Radek Novotný muž 1970 Osík OCK Osík Muži II. - 40km Ne
204 Ondřej Hladík muž 1976 Bikerespect Muži II. - 40km Ano
205 Marian Svoboda muž 2003 Žamberk UNIKOVO MTB TEAM junioři40km Ano
206 Marcel Kraus muž 1974 Pardubiuce Muži II. - 40km Ne
207 Tereza Krchníková žena 3.10.1990 Praha Stafbull bike team ZM ženy I. - 40km Ne
209 Petr Svoboda muž 1991 Hradec Králové Decathlon B'twin Czech Team Muzi I.- 40km Ne
210 Ondřej Procházka muž 1996 Žamberk UNIKOVO MTB TEAM Muzi I.- 40km Ne
212 Tomáš Káňa muž 1995 Červený Kostelec Red Point Eleven Team 20km - Muži 23 let Ano
213 Petr Michalec muž 1995 Náchod GIANT PITRS BIKES 20km - Muži 23 let Ne
214 Lukáš Tříska muž 1977 Hradec Králové SKIBIKECENTRUM.CZ team Muži II. - 40km Ano
215 Zdeněk Karaba muž 1967 Chotěboř Kaba-sport Chotěboř muži III.-40km Ne
216 Petr Zadina muž 1968 Havlíčkův Brod KABA-SPORT Chotěboř muži III.-40km Ne
217 Luboš Rauer muž 1966 Havlíčkův Brod KABA sport Chotěboř muži III.-40km Ne
218 Ondřej Ptáček muž 30.1.1976 Dobruška sobotkasport.cz Muži II. - 40km Ne
219 Pavel Vondrouš muž 1974 Holice CYKLO PROFI Muži II. - 40km Ne
220 Jiří Míl muž 1966 Hradec Králové SKIBIKECENTRUM.CZ team muži III.-40km Ano
221 Lukáš Kopecký muž 1978 Brandýs nad Orlicí Prestige Cycling Team Muži II. - 40km Ne
222 Ivan Zapotocky muž 13.1.1994 Kolin Kolin 20km - muži nad 23 let Ano
224 Zdeněk Alinče muž 1988 Poběžovice u Holic Muzi I.- 40km Ano
225 Tomáš Hájek muž 1974 Hradec Králové Muži II. - 40km Ne
226 Jaruch Lecnat muž 1983 velké Petrovie Pítrs bikes Muzi I.- 40km Ne
227 Vojtěch Pejša muž 1998 ZPcyklo Proofy Coratec team 20km - Muži 23 let Ne
228 Zdeněk Borůvka muž 1965 BROUMOV Jerrysport team muži III.-40km Ano
229 Martin Jindra muž 17.04.1981 Kobylice 20km - muži nad 23 let Ne
230 Libor Kovařík muž 1981 Holice Cyklo Profi Gold Fren Muzi I.- 40km Ano
231 Petr Sulzbacher muž 14.3.1975 Police nad Metují Pítrs bikes Muži II. - 40km Ano

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček