Vytisknout tuto stránku

Krakonošův cyklomaraton a Okolo Hradce 2020

Napsal(a)  Zveřejněno: 23. 06. 2020

Letošním vítězem silničního Krakonošova maratonu na trati 87 km se stal Marek Joska z týmu HSK cycling. Sobotní silniční  maraton v Trutnově se odehrál v deštivém počasí. Na start se přesto postavil plný počet závodníku. V težkém závodě s hlavním stoupáním na Pomezní boudy se z vítězství radoval náš Marek Joska, který zvítězil v čase 2:23:14 s náskokem 2,5 minuty před Markem Šrollem.
V neděli 21.6. odstartoval na všesportovním stadionu v Hradci Králové MTB maraton s příznačným názvem Okolo Hradce. Trať byla v některých úsecích blátivá, což přidalo na obtížnosti závodu.
Skupina tří jezdů na čele se v cíli podělila o stupně vítězů. Celkovým vítězem se stal domácí Roman Štastný (Rock machine-Cyklomax), druhý Tomáš Coufal (Velocentrum Stratosauto) a, třetí Lukáš Čáp (HSK cycling team). Lukáš obsadil i první místo v kategorii M30. V kategorii žen do 18 let obsadila první místo Anna Ryndová. Z týmu HSK dokončili závod ještě Jan Truhlář (7. v kat M40).

Přečteno: 1538 krát