Úspěšný víkend na Dobrušském poháru a Aprílové 8

Napsal(a)  Zveřejněno: 23. 04. 2017

V sobotu se Tomáš Ševců s Lukášem Čápem zúčastnili tradičního závodu na horských kolech -Aprílové 8. Lukáš potvrdil svoji stabilní výkonnost a v cíli obsadil třetí místo, které mu stačilo na vítězství v kategorii Masters. Tomáš díky rychlým sjezdům bral celkově "brambory" a v katogorii Muži dojel druhý.

V neděli 23.4 začal další ročník Dobrušského poháru časovkou jednotlivců v Pohoří. Desetikilometrová trať přilákala přes mrazivé a větrné počasí značný počet závodníků. Z týmu HSK se účastnilo celkem 6 jezdců.

V kvalitní konkurenci ukořistil v kategorii Veteráni I. vítezství pro tým HSK Jan Truhlář s celkově druhým nejlepším časem za rovných 14 minut a rychlostním průměrem 42 km/h. V kategorii Masters si navíc dojel pro druhé místo Lukáš Čáp. Ani ostatní si nevedli špatně. Ve stejné kategorii sedmým místem zabodoval Jiří Nádvorník. Ve Veteránech I. vybojoval Radek Pilnáček desátý flek a Petr Novák sedmnácté místo. Stabilní formu potvrdil náš nejhlasitější a nejoblíbenější kolega Petr Jedlička, který ve Veteránech II. došpurtoval pro 6.místo.
Celkovým vítězem se stal v kategori Muži Marek Joska z Chrudimi.

Přečteno: 1613 krát