Dobrušský pohár - časovka KREDO Habrová - Uhřínov

Napsal(a)  Zveřejněno: 10. 09. 2020

V sobotu 5.9. pokračoval Dobrušský pohár časovkou jednoltivců do vrchu na 10 km z Habrové s cílem v Uhřínově a HSK tým si opět odvezl medailové pozice ve všech kategoriích.
Starty byly provedeny intervalově po 1 minutě a první startující vyrazil na trať úderme 10. hodiny dopoledne. První polovina trati byla rovinatější a hlavní stoupání s převýšením cca 300 m přislo v druhé polovině. V juniorech obsadil David Kollár druhé místo s časem 21:10. V kategorii žen brala Katka 2. místo (čas 26:35). V kategorii muži Marek rovněž 2. pozici (čas 19:18). V Masters Lukáš také 2. místo o pouhou vteřinu (18:36) za celkově nejlepším časem Petra Daniela. V kategorii Vereráni I Honza 1. místo v čase 19:03.
Příjemné zakončení závodu spojené s výhlášením a bohatou tombolou proběhlo v restaruaci U Mařenky. Organizátorů děkujeme za perfektní závod a příjemnou atmosféru.

Přečteno: 3039 krát