Roman Šinkovský - HSK cycling team

Roman Šinkovský

Roman Šinkovský

URL internetové stránky: http://www.sportvisio.cz

Bedřichovská pětihodinovka vítězně

Zveřejněno v Aktuality
Zveřejněno: 31. 01. 2016

Na začátek závodní sezony nikdy nečekám až na duben/květen, naopak zima nabízí spousta zajímavých běžecko-vytrvalostních nebo běžkařských závodů. Jeden z nejdelších závodů u nás se tradičně koná v Jizerkách - Bedřichovská pětihodinovka. Závod dvojic, kdy před startem dostanete mapu se zakreslenými kontrolami a jejich bodovým ohodnocení. Úkolu, nasbírat co nejvíce bodů v tomto časovém limitu, se letos nejlépe shostila dvojice Roman Šinkovský - Pavel Kurz. Pro Šinkyho, závodícího v dresu HSK cycling team to byl premiérový vstup mezi veterány a v konkurenci 150 týmů to s najetými 71,5 km a nasbíranými 835 body stačilo na celkové vítězství napříč kategoriemi. Dobrý trénink na nejdelší závod v ČR - Bobollopet, který se poběží již příští týden.

WuhanOutdoorQuest2015 - Když muži pláčou...

Zveřejněno v Aktuality
Zveřejněno: 11. 11. 2015

Kolem adventure race závodů se pohybuji již docela dlouho. Myslel jsme si, že jsem už zažil všechno nebo respektive myslel jsem si, že některé věci, které jsem nezažil, tak se ani nestanou. Chyba! Je neděle 11. října 22:00 a já ležím na hradecké emergency fyzicky na dně. Pracovní vytížení spolu s úrazem lokte se projevilo  akutní burzitídou lokte. Obrovský tenisák není strašákem, pořád ještě je do Číny 20 dní.

Mistryně a vicemistr čeho a v čem?!

Zveřejněno v Aktuality
Zveřejněno: 02. 06. 2015

Na úspěšná představení na poli outdoorových univerzálů a extrémnch vytrvalců si pomalu od Zuzky již zvykáme.

Rychlé MTB závody jako příprava na Čínu

Zveřejněno v Aktuality
Zveřejněno: 19. 04. 2015

Dva závody do rychlosti a do závodního rytmu jako test před svěťákem v Číně absolvoval Roman Šinkovský během jednoho týdne. Minulou neděli se jel SPINFIT Podralsko a včera 50Český ráj. V obou závodech je 6.místo (a celkově 23. místo) odpovídající trénikovému zatížení z posledních týdnů. Náročné denní dávky běhu, pádlování a biku se snad zúročí na BaiseOutdoor Qest v jihovýchodní Číně. Reprezentační tým ČR ve složení Tomáš Petreček, Jarda Krajník, Roman Šinkovský a novicka Zuzana Wernerová čeká extrémně náročný čtyřdenní etapový závod. V každodenním souboji na 7-9 hodin na nás čekají mj. profesionální týmy ze Zélandu, Austrálie, Švédska, Francie, Číny, USA. Disciplíny: kajak, rafting, slaňování, speleo, MTB, běh, navigace, bivak v terénu - vše v odlehlé přírodě poblíž vietnamských hranic.. Počasí: téměř 100%vlhkost a až 35°C.

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček