Stala bike cup

Napsal(a)  Zveřejněno: 03. 05. 2015

Nejoblíbenější bikový závod Dobrušského poháru proběhl v Rychnově nad Kněžnou.

Okruhy v lokalitě u Mařenkyprověřili formu všech účastníků. Našemu týmu se dařilo hlavně v kategorii juniorů, kde Tomáš Ševců sice neobhájil loňské vítězství, ale druhé místo o pár vteřin za L.Slavíkem potěšilo. Další podium v kategorii veteránům získal Z.Veselka, který prohrál spurt o první flek s J.Haufem. V  tradičně nejobsazenější kategorii Masters dojel nejlépe Lukáš na 4.místě, Vláďa 8, Radek 16. Expen nezabloudil, pouze si v průběhu prvního kola vzpoměl, že nevypnul troubu s pečící se bábovkou a odjel domů. Do kategorie elite spadal Michal Cimburek, který byl na 7.místě.

Přečteno: 1787 krát