Prodloužený víkend znamenal i vícero závodů na různých frontách.

Napsal(a)  Zveřejněno: 11. 05. 2015

Již v pátek na státní svátek jsme pořádali další Rock Machine Hradecký pohár.

Na startu se objevila i naše čínská dvojka Grande Zuza a Šinky. Roman neustále posouvá hranice fyzických možností a po maratonu, který si střihnul minulý týden nastoupil nejdříve do běhu(4.celkově) a poté pokračoval na biku. Zuzka se už oklepala z výletu a dojela si pro druhé místo. Nejvíce potěšil výkon Michala Cimburka, který se dokázal držet české amaterské špičky a v cíli byl na 4.místě.
V pátek se také konalo krajské mistrovství v silniční časovce do vrchu, kde druhé místo obsadil Lukáš Čáp.
V sobotu se ukázali silničáři na Mamutovi. Rozjetý Lukáš na trase 130km dojel v kat.8. Vláďa Doksanský se opět po roce vrátil na svůj oblíbený závod a i letos vystoupal ve své kategorii na bednu, tentokrát z toho byl bronz.

Přečteno: 1534 krát