Dobrušský pohár - časovka Semechnice

Napsal(a)  Zveřejněno: 22. 05. 2018

Dvě 2. místa vybojovali Lukáš a Honza v časovce v Semechnicíh u Opočna. Organizátoři prodloužili trať oproti předchozím ročníkům na téměř 20 km. Startovalo se intervalově po jedné minutě. Trať vedla přes obce  Semechnice - Trnov - Houdkovice - Byzhradec - Černíkovice - Voděrady - Vojenice, kde byl u vysílače i cíl závodu. V časovce hrálo duležitou roli technické vybavení. Závodnící s časovářkými aero speciály získaly cenné vteřiny. V kategorii Masters obsadil Lukáš Čáp 2. místo. s časem 31:19. V kategorii Veteráni I. Honza Truhlář taktéž 2. místo. s časem 30:02. Nejlepší čas zajel Josef Stráník, který se jako jediný dostal pod 30 minut. Za tým HSK dále obsadili Radek Pilnáček 10. a Zdeněk Veselka 13. příčku v kategorii Veteráni I a Petr Jedlička 4. v kategorii Veteráni III.

Přečteno: 2154 krát