Bohumil Bouzek - HSK cycling team

Bohumil Bouzek

Bohumil Bouzek

Okolo Moravské Třebové

Zveřejněno v Aktuality
Zveřejněno: 30. 07. 2015

O uplynulém víkendu se Čapíno s Expenem vydali obhájit loňské první a druhé místo na maratón do Moravské Třebové. Na 80km trase vedoucí v okolí Hřebečského tunelu čekala krásná a dobře značená trasa. Ne příliš početné startovní pole se v 9h vydalo vstříc prvnímu náročném stoupání a na jeho vrcholu byla pospolu jen trojce jezdců v čele s Čapínem. Expen odpadl, ale v následném štěrkovém sjezdu se plochodrážním stylem dotáhl zpět i s jedním z Pítrsů. Brzy však přišlo další náročné stoupání, kde si Expen znovu vystoupil a za chvíli i Čapíno. Kluci se spojili a snažili se vrátit do vedoucí trojce, ale to už se nepodařilo. Ve třetím stoupání k první občerstvovačce si Čapíno chtěl jet své tempo a tak Expen již pokračoval až do cíle sám. Nakonec mu několik desítek km trvající sólová jízda vynesla alespoň třetí místo a tak se.odvezla alespoň bedna. Čapíno dorazil na šestém místě. Tento maratón je opravdu krásný nejen svoji trasou, symbolickým startovným, ale i klidnou a rodinnou atmosférou. Určitě se v příštím roce zase rádi vrátíme.

Stalak dvouhodinovka dvojic

Zveřejněno v Bleskovky
Zveřejněno: 07. 10. 2014

V sobotu 4.10. uspořádal Stalak Devoos dvouhodinovku dvojic. Startovalo se po vzoru Le Mans. Po této běžecké vložce vyrazili závodníci na 950 m dlouhý okruh. Závodil vždy jeden z dvojice. Nejlepším týmem se 44 koly se stal domácí Stalak Devoos 2 ve složení Tomáš Kulhavý a Martin Klapal. Tým HSK – Pitrs bikes ve složení Lukáš s Honzou Truhlářem skončil se ztrátou jednoho kola na třetím místě. V kategorii nad 80 let obsadili Petr Jedlička se Zdeňkem Veselkou druhé místo.

Bohumil Bouzek - Boban

Zveřejněno v Tým
Zveřejněno: 13. 03. 2014

Pokud má mít závod svého vítěze, tak musí mít i svého pořadatele.

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček