O týmu

logo-hskHistorie HSK cycling teamu spadá do začátku roku 2009. Tehdy se několik chytrých hlav sešlo a řeklo si, že spojí své cyklistické nadšení v jeden celek a tím vznikl cyklistický tým s názvem HSK. Nedlouho poté byly navrženy dresy, jímž dodnes vládne nepřehlédnutelná tyrkysová barva. Cílem týmu bylo reprezentovat HSK v silničních a  bikových závodech, především v nejbližším regionu. Postupný růst týmu oslovil první partnery a sponzory týmu, díky kterým se podařilo tým vhodně posílit a posunout správným směrem. Dostavily se první úspěchy, až se z nás stal nejúspěšnější tým regionu v kategorii hobby.


Dalším přirozeným vývojem bylo založení Baby teamu HSK, kde se snažíme k cyklistice a sportu všeobecně příkladně vést převážně naše potomky, kterých každým rokem v týmu nezadržitelně přibývá.


Od roku 2011 se náš tým rozhodl pokračovat v oblíbeném úterním poháru. Tento bikový závod jsme přesunuli na Biřičku a nazvali ho Hradecký pohár. Postupně ho rozšiřujeme a zdokonalujeme. Svým pojetím, oblibou a zaměřením nemá konkurenci široko, daleko i hluboko.  Díky spřátelenému profi týmu Bauknecht Author pomáháme s přípravou a průběhem jedné z největších cyklistických akci v ČR - Velké ceně Hradec Králové a Grand Prix Královéhradeckého kraje.


Náš tým pravidelně v březnu tráví několik dní na soustředění v Chorvatsku, kde se připravuje na sezónu v ideálních jarních podmínkách. Na tento treninkový kemp sebou bereme i partnery a kamarády našeho týmu.


Cyklistiku si také zpestřujeme aktivní návštěvou velkých světových cyklistických akcí jako je Giro di Italia. V současnosti se naši závodníci účastní závodů po celé ČR i v zahraničí. Pravidelně startujeme na amaterských závodech v regionu, velkých maratonech po ČR či závodech pořádaných ČSC.
Spousta získaných cených vítězství nás motivuje vyhrát ještě více a větších trofejí i v budoucnu.

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček