Memoriál Přémy Víta

Napsal(a)  Zveřejněno: 17. 07. 2017

Reportáž od Tomáše Čady:

Středeční Memoriál Přémy Víta 2017 pokračoval 12. července druhým závodem s názvem Teplický okruh, který se jel po několikaletých improvizacích na původní trati přes Solovice, Jívku, Radvanice a Chvaleč na Adršpach, Teplice a Bišík. Jediný žák jel z Jívky přímo na Adršpach. Přes deštivou předpověď začalo pršet až těsně před startem a během závodu občas i přestalo. Z 26ti hlavého pelotonu se záhy oddělila dvojice Drejsl-Javůrek, ze které na Solovicích odpadl Drejsl a k Javůrkovi si dojela dvojice z týmu HSK Čáp-Ševců. Ve stoupání z Jívky odpadl Javůrek a po zbytek závodu spolupracoval HSK tým až do cíle, kterým projel jako první Tomáš Ševců před Lukášem Čápem. Za nimi jela až pod závěrečné serpentiny osmičlenná skupina, ze které se odpoutala dvojice Loko Trutnov Javůrek-Holub, která v tomto pořadí projela cílem.

Po sečtení časů z Police nad Met. a Teplic nad Met. se stal Lukáš celkovým vítězem MPV 2017. Na druhém místě skončil Tomáš Ševců a třetí Petr Javůrek.

Přečteno: 1857 krát

Zanechat komentář

Komentujte slušně, nevhodné příspěvky budou mazány webmasterem.

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček