Krkonošská pravda

Napsal(a)  Zveřejněno: 13. 08. 2014

O uplnylulém víkendu se konal nejenom silniční Krušnoton, ale i tzv. Krkonošská pravda startující v Trutnově.

A jelikož měl Expen z predešlého víkendu nevyřízené účty ze silničního závodu, chtěl si spravit chuť a rozhodně vylepšit umístění.
Start byl slavnostně opět u Uffa a po projetí náměstí a částí města se již zamířilo do prvního stoupání a terénu. Vše se více méně rozhodlo asi v nejprudším stoupání na cca 10km, kde se odpoutala dvojice Berger-Vlášek. Expen tento nástup bohužel nezachytil, jelikož je teď zvyklý jezdit vše na velkou, ale tohle už bylo přeci jen moc a musel seskočit z kola. Poté již zbytek závodu absolvoval nedřív ve 4. a poté až do cíle ve třech lidech a rozhodlo se v posledním brdku před cílem, kde již sil moc nezbylo, a tak dojel na celkovém 5.místě a 3. v kat. Na vítěze trio ztratilo asi 1,5minuty. Celkově byl závod hodně povedený a určitě se barvy HSK v dalším roce vrátí.

Přečteno: 1854 krát