Dobrušský pohár - Časovka Semechnice a Velká cena Kouřimi

Napsal(a)  Zveřejněno: 23. 05. 2019
V neděli 19. pokračoval Dobrušský pohár časovkou jednotlivců v Semechnicích u Opočna. HSK měla 3. zástupce v kategorii Vereráni I a to Honzu, Radka a Zdeňka. Ve veteránech III pak Petra Jedličku. Trať byla pořadateli vyměřena na 20 km. Únava z předchozího sobotního závodu se projevila zejména u Honzy a ten dosáhla nejvýše na 6. místo. Zdeněk dokončil 11. a Radek 12. Petr Jedlička vybojoval 8. místo v kategorii Veteráni III. Nesmíme zapomenout ani na nejmladší kategorii, kde Dominik Pilnáček obsadil místo 11. Na silniční Velké ceně Kouřimi Marek odjel hned v prvním stoupání pelotonu a současně s vyhranou vrchařskou prémií na Bulánce vytvořil únik, který vydržel až do cíle. Malou kaňkou byl prohraný spurt o celkové vítězství, takže nakonec jen 1. v kategorii a 2. celkově. Monika si i přes technické problémy s šaltrem dojela pro druhé místo.
Přečteno: 1125 krát