Dobrušský pohár 2020 - finálový závod

Napsal(a)  Zveřejněno: 27. 09. 2020

               V sobotu 19. 9. se konal poslední závod Dobrušského poháru, ve kterém našli zastoupení i naši závodníci - Lukáš, Marek, David a Libor. Na trasu dlouhou 57 km se vydal David s Liborem a ve stejný čas i Lukáš s Markem, kteří jeli o jedno kolo déle, tedy 75 km. V kategorii juniorů si David vyjel skvělé 2. místo, Libor se spokojil s 6. místem a výborně odvedenou práci odvedl Marek, který rozjel spurt do kopce Lukášovi, jenž nedal šanci většině soupeřů a s odstupem 4 sekund si dojel pro výborné 2. místo. Děkujeme pořadatelům za organizaci a bezpečí na trati.

               Letošní ročník Dobrušského pohárů skončil pro HSK Cycling team velmi dobře, kdy se v celkovém pořadí umístili 3 naši závodníci. Káťa si za oddřenou práci po celý rok vybojovala 1. místo ve své kategorii, Lukáš taktéž nezklamal a svými výkony si dojel pro úchvatné 1. místo v celkovém pořadí a David vybojoval za celý letošní rok 2. místo na bedně. Děkujeme všem pořadatelům jednotlivých závodů za skvělé zorganizované závody a za bezpečnost na trati. Těšíme se na příští sezónu, naviděnou.

Přečteno: 4042 krát

Zanechat komentář

Komentujte slušně, nevhodné příspěvky budou mazány webmasterem.

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček