Hlavní zprávy

BREDY sport MTB maraton - Moravská Třebová
v sobotu 21.7. jsem společne s Markem Joskou vyrazil do Moravské Třebové na místní MTB maraton. Z Márou jseme zvolili delší 80km variantu tratě s převýšením 1600m. Od startu jsem

Číst dál...

Dobrušský pohár - Silniční časovka Prázova bouda
8. závod Dobrušškého poháru pokračoval každoroční časovkou jednotlivců. Trať byla beze změny a startovalo se v 10 hod v minutových intervalech v Dobrušsce. Počasí bylo výborné nicméně sílící vítr komplikoval

Číst dál...

Krakonošův cyklomaraton a Bike Podhůra 2018
  Pár dojmů z Krakonošova cyklomaratonu 16. června. Na závodě jsem nikdy předtím nestartoval, tak pro mě byl letošní ročník premiérou. Lákadlem byla čtyři stoupání, Krkonoše, konkurence a pěkné počasí. Strašákem naopak

Číst dál...

Gravel Blinduro - zlatá premiéra
Tento víkend byl ve znamení Mistrovství republiky v silniční cyklistice...kdo ale chtěl letět rychle v terénu čapnul gravela, šťerkoleta, či krosku a vyrazil do České Kanady na nevšední závod. O

Číst dál...

Žernovský bajk a Dobrušský pohár - XC Kounov
Na sobotu 16.6. připravili pořadatelé znovu obnovnený MTB závod na 40km v Žernově u České Skalice. 3 okruhy zahrnovaly singl tracky a technické pasáže, kratké sjezdy i pár prudších vyjezdů.

Číst dál...

Merida Cyklo Maštale a Dobrušský pohár
V sobotu 9.6. se Honza a Lukáš zůčasnili již 18. ročníku MTB maratonu Merida Cyklo Maštale. V malebném prostředí přířodní rezervace Toulovcovi Maštale u Proseče u Skutče závodili na 100

Číst dál...

pá, 24. srpen, 2018
BREDY sport MTB maraton - Moravská...
po, 23. červenec, 2018
Dobrušský pohár - Silniční časovka Prázova...
ne, 01. červenec, 2018
Krakonošův cyklomaraton a Bike Podhůra 2018...
ne, 24. červen, 2018
po, 18. červen, 2018
Žernovský bajk a Dobrušský pohár -...
út, 12. červen, 2018
Merida Cyklo Maštale a Dobrušský pohár...

Napsal(a)  Zveřejněno: 03. 10. 2017

První závod ze seriálu Českého poháru masters se odehrál v Náměšti na Hané.

Slunce svítilo jak o život a stále ještě zelený lesopark spíš připomínal crosscountry atmosféru. Sešla se tu ale početná cyklokrosová společnost natěšená na start. Příjemnou atmosféru dotvářel nedaleký zámek. Okruh byl celkem nenáročný, což na začátek sezóny nebylo od věci. Většina trati vedla po louce, kde bylo namotáno několik smyček. Trať byla celkem neposekaná, takže bylo výhodné dobře odstartovat. Komu se to nepovedlo, musel se brodit vysokou trávou a prorážet si vlastní cestu...ale když na to máte, není problém:)

Závod na třicet minut dokončila Petra Krtičková na druhém místě ve své kategorii. V neděli 8.10. se chystá další díl ČP masters v Jabkenicích.

Přečteno: 345 krát