Mistryně a vicemistr čeho a v čem?!

Napsal(a)  Zveřejněno: 02. 06. 2015

Na úspěšná představení na poli outdoorových univerzálů a extrémnch vytrvalců si pomalu od Zuzky již zvykáme.

Měli bychom si zvykat ovšem ještě častěji na bednová úmístění  i na těch nejtěžších a nejdůležitějších závodech.

Sobota 3:00hod - Beroun - start MČR v přírodním víceboji dvojic. Světe div se, oni nejedou spolu ?! Cože, Šinky a Zuzka nejedou spolu....?! Se pohádali, jasně! Konečně! Nene, v rámci přípravy na ME v adventure race v Irsku se na start největšího survivalového závodu v Čechách postavila Zuzka záměrně po bok Pavla Kurze, hlavního navigátora národního týmu ČR, tak aby si na sebe zvykli. Šinky v tradičním týmu s Honzou Císařem. Obě dvojice mezi 125 týmy, ambice nejvyšší a to hned od začátku. Ostrý běh do vrchu i seběh, následovaný kánoemi, to vše za svitu čelovek. První kilometry na biku jsou pořád ještě za tmy, ale přechod na OB se již děje na šera. Vše ve velmi ostrém tempu, přestože celý závod trvá 14 hodin a týmy mají za úkol splnit co nejvíce disciplín a objet co nejvíce kontrol na MTB. Ve velmi proměnlivém počasí museli závodníci zvládnout kromě MTB, OB, kánoí ještě inline bruslení, lezení, biatlon, plavání, skoky do vody, velmi těžký trek, střelbu z malorážky, slanění do vody. Přísné kopce i terény si brzy vybírají svoji daň. Můj parťák již třetí hodinu závodu prořízl plášť....no jo Spešl - sworks.....obal od gelu Nutrend Enduro pomohl....bohužel jen na pár hodin, než se díra zvětšila až na běhoun. Spravujeme nouzově znovu, tentokrát používáme i nalezené kusy plastů....jsme nuceni jet jen po asfaltu a vynechávat terénní kontroly, což nás v konečném výsledku  to stojí  první místo celkově. Ne tak Zuzku s Pavlem, kteří po skvělém výkonu vyhrávají v kategorii mix.

Sumasumárum: Skvělá příprava na blížící se vrchol sezony - Mistrovství Evropy v adventure race v Irsku, kde budeme už zase v jednom týmu.

Přečteno: 2116 krát

Zanechat komentář

Komentujte slušně, nevhodné příspěvky budou mazány webmasterem.

Internetový partner

logo-hp

Studio Vaněk Design se specializuje na tvorbu sportovních klubových webů a jejich správu, je také partnerem HSK Cycling.

Rychlý kontakt

 
737 445 263
Prezident teamu: Jiří Nádvorník
Manager teamu: Radek Pilnáček